MASAŻE AJURWEDYJSKIE

masaż klasyczny
MASAŻ AJURWEDYJSKI UDVARTANA
Udvartana to głęboki, oczyszczający masaż całego ciała. Polane ciepłym olejem ciało posypujemy specjalnym proszkiem skomponowanym na bazie wyjątkowych ziół. Tak przygotowana zabieg ma cudowne właściwości detoksykujące. Udvartana to najlepszy z możliwych peeling. Pozostawia skórę gładką i jędrną, jednocześnie oczyszcza organizm z toksyn, działa diuretycznie i przeciwzapalnie.
40 min. – 120zł

MASAŻ AJURWEDYJSKI ABHYANGA
Niepotrzebne myśli odpłyną w dal, odzyskasz jasność umysłu i koncentracji. Kompleksowy masaż, który podążając za wiedzą „ajur” skupia się na punktach marma, czyli punkach witalnych naszego ciała, oraz nadis, kanałach energetycznych, rozmieszczonych w ciele człowieka. Ich odpowiednia stymulacja prowadzi do przywrócenia równowagi psychofizycznej i usprawnienia pracy narządów wewnętrznych.
80 min. – 190zł

ABHYANGA I SHIRODHARA
Abhyanga jest hinduskim masażem relaksacyjnym, wykorzystującym zbawienne właściwości gorących olejków eterycznych, pozwalającym poruszyć energię w całym organizmie oraz zapewnić jej równowagę na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Ayurveda Shirodhara natomiast jest masażem czoła („trzeciego oka”), działającym na pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego. Masaż ten skutecznie poprawia pamięć i koncentrację.
90 min. - 260 zł

UDVARTANA i MUKHAABYANGA, SHIRODHARA
Pakiet zawierający pełny zabieg ajurwedyjski. Mukhaabyanga – masaż pochodzący wprost z Indii. Polega na delikatnym, rytmicznym i głębokim masażu skóry głowy, mięśnie twarzy oraz obręczy barkowej.
110 min. - 350 zł