MASAŻE ORIENTALNE

masaż relaksacyjny POLINEZYJSKI MASAŻ LOMI LOMI
Nazwa masaż lomi lomi oznacza w języku hawajskim m.in. ugniatanie, naciskanie oraz pracę nad wnętrzem i tym, co na zewnątrz. Stwierdzenia te dotyczą oczywiście ludzkiego ciała. Masaż lomi lomi pozwala na odczucie błogości, relaksu i zadowolenia duszy oraz ciała. Masaż ten obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go głównie przedramionami i dłońmi. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji i odprężenia.
80 min. -150 zł

REFLEKSOTERAPIA STÓP
Refleksoterapia stóp jest to masaż leczniczy, podczas którego precyzyjne stymulowanie określonych punktów i stref refleksologicznych na stopach, zwiększa cyrkulację krwi w odpowiadających im poszczególnym narządom i częściom ludzkiego ciała. Poprzez pobudzenie prawidłowego krążenia krwi w narządach wewnętrznych, tkankach, gruczołach i stawach, zostaje przywrócony stan fizjologicznej równowagi.
50 min. - 80 zł

MASAŻ GORĄCYMI STEMPLAMI
Masaż stemplami ziołowymi wykonywany jest przy użyciu specjalnie przygotowanych, jednorazowych bawełnianych stempli, wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami o właściwościach leczniczych. Jest to masaż całego ciała. Stemple ziołowe są przed masażem podgrzewane, tak by uwolnić zgromadzone w nich olejki eteryczne, a następnie są wmasowywane w ciało. Dzięki temu skóra nabiera niepowtarzalnego aromatu. Masaż ziołowy oprócz silnego działania odprężającego, działa także przeciwbólowo oraz pobudza przemianę materii.
60 min. - 150 zł